Movies
Ratings
575
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The CallerRated ★ 3.5