Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.0