Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0