Series
Ratings
34
ChernobylRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 2.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Phantom SingerRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Regalia: The Three Sacred StarsRated ★ 2.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0