Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0