Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The RebelRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0