Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0