Titles you rated
Avengers Social ClubRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
- おせんRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0