Movies
Ratings
38
New WorldRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5