Series
Ratings
89
I Need RomanceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
MotherRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0