Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5