Movies
Ratings
152
BraveRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0