Series
Ratings
28
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0