Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
MariaRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0