Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0