Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0