Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5