Titles you rated
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 4.0
PianoRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0