Titles you rated
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
Extraction 2Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.0
First They Killed My FatherRated ★ 3.5
Company of HeroesRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0