Titles you rated
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Beyond SkylineRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The RoadRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Last Days on MarsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0