Series
Ratings
22
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
We Bare BearsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0