Movies
Ratings
530
PapillonRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 5.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
United 93Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Society of the SnowRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5