Series
Ratings
32
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
BillionsRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0