Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0