Movies
Ratings
240
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5