Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
SennaRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 0.5
IncendiesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5