Movies
Ratings
31
Ant-ManRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0