Titles you rated
ElementalRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0