Titles you rated
HerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Men of HonorRated ★ 4.0
NoahRated ★ 1.0
DraculaRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Black BookRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0