Movies
Ratings
1154
Sex and the CityRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 3.0
Varda by AgnesRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Big NightRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.0
Russian ArkRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
TeoremaRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0