Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 4.5
Agent Cody BanksRated ★ 0.5
BabelRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 5.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 2.0
The Headless WomanRated ★ 2.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Tom at the FarmRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
Like Water for ChocolateRated ★ 1.0
Rebel Without a CauseRated ★ 2.0
Palo AltoRated ★ 4.5
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 4.0
Scream 2Rated ★ 0.5
The Number 23Rated ★ 4.5
Sixteen CandlesRated ★ 2.0