Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
ForeverRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- RAP:PUBLICRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0