Titles you rated
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0