Movies
Ratings
69
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
AntitrustRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0