Movies
Ratings
936 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Alien: RomulusRated ★ 3.0 Alien: RomulusRated ★ 3.0
 Alien: CovenantRated ★ 3.0 Alien: CovenantRated ★ 3.0
 NosferatuRated ★ 3.0 NosferatuRated ★ 3.0
 SinnersRated ★ 4.0 SinnersRated ★ 4.0
 The HoldoversRated ★ 3.0 The HoldoversRated ★ 3.0
 The GuiltyRated ★ 2.5 The GuiltyRated ★ 2.5
 The FabelmansRated ★ 4.0 The FabelmansRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 2.5 Thunderbolts*Rated ★ 2.5
 AnoraRated ★ 3.0 AnoraRated ★ 3.0
 The Suicide SquadRated ★ 3.5 The Suicide SquadRated ★ 3.5
 UpRated ★ 3.5 UpRated ★ 3.5
 MoneyRated ★ 3.0 MoneyRated ★ 3.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
 Don't BreatheRated ★ 3.0 Don't BreatheRated ★ 3.0
 AnnihilationRated ★ 2.0 AnnihilationRated ★ 2.0
 Julie & JuliaRated ★ 3.5 Julie & JuliaRated ★ 3.5
 Late Night With the DevilRated ★ 3.5 Late Night With the DevilRated ★ 3.5
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.0 Mickey 17Rated ★ 3.0