Series
Ratings
49
The PenguinRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
MovingRated ★ 2.0- O′PENing(오프닝) 2024 - 아들이 죽었다Rated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
GlitchRated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5