Titles you rated
GiantRated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5