Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0