Series
Ratings
298
My DemonRated ★ 4.0
The Bad Guys: Breaking InRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.0
The Stolen GirlRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.0
The AssetRated ★ 3.0
House of GuinnessRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 0.5
My YouthRated ★ 3.0
La ManteRated ★ 4.0
TempestRated ★ 0.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 0.5
ButterflyRated ★ 1.0