Movies
Ratings
221
Coach CarterRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0