Series
Ratings
111
North & SouthRated ★ 3.5- The Hour Season 2Rated ★ 4.0
The HourRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
TitansRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Bletchley CircleRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 4.0