Movies
Ratings
648
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5