Titles you rated
Penny PinchersRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0