Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0