Titles you rated
Slam DunkRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0