Movies
Ratings
721
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
StealthRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The AmericanRated ★ 2.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.0
London BoulevardRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0