Movies
Ratings
507
The BatmanRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0