Movies
Ratings
34
BlackhatRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.0
Red LightsRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
The Sea of TreesRated ★ 3.5
The Riot ClubRated ★ 2.5
Money MonsterRated ★ 3.0
HimeanoleRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
BurlesqueRated ★ 4.0
LockeRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 2.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5