Series
Ratings
14
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
TouchRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- ドラえもんRated ★ 3.0
- 優しい時間Rated ★ 4.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 5.0