Titles you rated
BoyhoodRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Eichmann ShowRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Final PortraitRated ★ 4.5
Miles AheadRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 2.5
The Coast GuardRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The Salt of the EarthRated ★ 4.5